<oembed><version>1.0</version><provider_name>Livingston Village Primary School    </provider_name><provider_url>https://blogs.glowscotland.org.uk/wl/livingstonvillageprimaryschool</provider_url><author_name>Ms King</author_name><author_url>https://blogs.glowscotland.org.uk/wl/livingstonvillageprimaryschool/author/wlruth-king1glow-2/</author_url><title>P6060093</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="lP9hV8s4nP"&gt;&lt;a href="https://blogs.glowscotland.org.uk/wl/livingstonvillageprimaryschool/p6060093/"&gt;P6060093&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blogs.glowscotland.org.uk/wl/livingstonvillageprimaryschool/p6060093/embed/#?secret=lP9hV8s4nP" width="600" height="338" title="&#x201C;P6060093&#x201D; &#x2014; Livingston Village Primary School    " data-secret="lP9hV8s4nP" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://glow-prod-wl.s3.eu-west-1.amazonaws.com/wl/public/livingstonvillageprimaryschool/uploads/sites/65/2016/06/P6060093-768x1024.jpg?X-Amz-Content-Sha256=UNSIGNED-PAYLOAD&amp;X-Amz-Security-Token=IQoJb3JpZ2luX2VjEJT%2F%2F%2F%2F%2F%2F%2F%2F%2F%2FwEaCWV1LXdlc3QtMSJHMEUCIQDEeKHc27mCMCXXPDnD2foIoLJkVDP2O6QnvnqyXMcXAAIgQoi7zmwwqAEI9tmNkKrGwS57IfX86tAFeBZo3Rlhjx8quQUIXRAFGgwyNzM1NzAxOTU0MzMiDKdwDO4CutWAs2J55CqWBbZ922abd9V6oVnV49vrwqdWS5esPC4dsmN7C38x17h65jII1p%2FuLa6%2FJ2fsgvWisvWGV9%2FeiEQuIoXBT4Oiv3hPQ3sLyhO5aMx5iRIShYr5%2F1vL3bCg3N%2FvSbcB%2BAddGx7tCEmTC5hREusm8GRNd4WO60APqIGZ238qp3OoAf0L3DUNqPwnHP2A63nLj72RiCgyYaWrHcn%2Beu%2B4NlJ3vVwC8iz8NVBdvcXcX4sq6BzuT8i49VLldOptJK3ZryNRAx4v3w9xX2H40gaFAaTV7hr%2FTYxt2AQmjXjP7bHqhJnuwv5FaPaMkUDs%2BiwfQbxtj72CfI6RcxTzshe%2B02EPBCN9gMH%2F4Rwvy4jIHHkh7HiedPb5oBs9p2JO7VpQ%2Bvr6DKhsVjeLmWRvkX6DSL5ITfkppKH617hDmYWoOE3LCRxKo32Gh2C%2BHgdJTJQH%2B6PaVpduGMba%2FQ3iF6SLT3dAyX1cQ1Q03rtKHQK9LePmmCqXFa8Ow%2B3I4ylSlbN1%2B5EDjiPOyIpDSXRRFnznrYlqXBi6aP%2BQ%2FwqMB1NcQoE%2B0DfK7KLWSBZfFBsQLpANboxBEeo3O4Z7fEQq17hqqYR8Le4UUxZWMeOStBZH9xbYe0SW8eZAvnjzgmXfCueYXOaDmtNUFWksYsFyYzHKyzGI4UdPlip%2Bu%2BYkgUBNujif5nCXWQfZgQompoLbgYHKsT5HdPe8yDgtzTQ33DFngc2eQW9VebgU5ZlbGZSibJUJDt31NPYVupRCifie%2FPS91fMew9vP4ETgZ2nCcqK8C6brF64caGBe0cLRV5uCG9godunlquV6O1vn4%2BUkl4e6oEvc%2B36HK2d2taciI1bV6RbcVgKIz6yJZzaZYis4FFDi7iXIPrGZ5zTeMNfkltAGOrEBnI05g6pendl2g3YN%2B8qkgmSqb0%2B%2BtLDilg4TbyCOtZN6x7W5B6ok3yv915TsT54bpBnLL0qxlKtAVFg7tNF5THgGfBqQl1bhX1BrN2mbwUx%2BZLcWrLOVx7DDx5XZKBI7vDAIEiIrrvuRsDh8uQ8UCzhYOwmRIgdqngZMqN1AQpC4hrNj1pYfWgv5Rakr0T%2B%2BGozA2X6cjgaMJy9jMzQFD%2B8TqCR5OrzYZjqQwdlxqTJX&amp;X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&amp;X-Amz-Credential=ASIAT7MQN47UTTJ33MAS%2F20260514%2Feu-west-1%2Fs3%2Faws4_request&amp;X-Amz-Date=20260514T114922Z&amp;X-Amz-SignedHeaders=host&amp;X-Amz-Expires=900&amp;X-Amz-Signature=12ed9cf705c1c8ddb526e588aebb24b81a00dd98854c5095508e2dffe7d0c95e</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>800</thumbnail_height></oembed>