<oembed><version>1.0</version><provider_name>Holytown PS &amp; Nurersy Class</provider_name><provider_url>https://blogs.glowscotland.org.uk/nl/holytowninformation</provider_url><author_name>User deactivated</author_name><author_url>https://blogs.glowscotland.org.uk/nl/holytowninformation/author/user-deactivated/</author_url><title>P3279600</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="SGgIuBGBNY"&gt;&lt;a href="https://blogs.glowscotland.org.uk/nl/holytowninformation/p3279600/"&gt;P3279600&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blogs.glowscotland.org.uk/nl/holytowninformation/p3279600/embed/#?secret=SGgIuBGBNY" width="600" height="338" title="&#x201C;P3279600&#x201D; &#x2014; Holytown PS &amp; Nurersy Class" data-secret="SGgIuBGBNY" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;