<oembed><version>1.0</version><provider_name>Crosshouse Early Childhood Centre Blog</provider_name><provider_url>https://blogs.glowscotland.org.uk/ea/crosshouseeccmain2020</provider_url><author_name>Mrs McPhee</author_name><author_url>https://blogs.glowscotland.org.uk/ea/crosshouseeccmain2020/author/ealaura-mcpheeglow/</author_url><title>DSCI2338</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="5v865SFgBw"&gt;&lt;a href="https://blogs.glowscotland.org.uk/ea/crosshouseeccmain2020/dsci2338/"&gt;DSCI2338&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blogs.glowscotland.org.uk/ea/crosshouseeccmain2020/dsci2338/embed/#?secret=5v865SFgBw" width="600" height="338" title="&#x201C;DSCI2338&#x201D; &#x2014; Crosshouse Early Childhood Centre Blog" data-secret="5v865SFgBw" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;